Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Turnieje Klanów Makao Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: shark
2013-06-23, 14:40
Zróbmy sobie jaja z Kicka :>
Autor Wiadomość
jazz 

Nazwa klanu: <3
Wysłany: 2013-04-22, 22:47   

Gdyby nie było bana, zwątpiłabym w życie, poważnie...

Masz 3 opcje do rzucenia, to po cholerę prosisz o screena, skoro sam nie jesteś czysty ? Załóżmy hipotetycznie, gram z kimś, dobieram, proszę o screena nagle, bach, okazuje się, że było zaćmienie mózgu i zauważam, że jednak mam 3 możliwości, robię screena ruch później że zeszłam z karty i wysyłam do zarządu żeby się wybielić . Fajnie, co ? :D

Regulamin jest napisany jasno i zarówno proszący jak i proszony musi się do niego stosować.

I btw jedyną osobą która robi sobie [skądinąd udane, skoro udało się przykuć moją atencję] jaja jesteś ty, drogi kicku .
"Niektórzy ludzie są tak durni, że gdy widzę, że są ubrani, że w miarę skoordynowany sposób idą po chodniku, że trafiają sobie jedzeniem do gęby - to jestem z nich autentycznie dumny." Żulczyk Mistrzu! <3

No_name
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-22, 23:04   

Jeżeli byś dobierał i zrobił screena w następnym ruchu (tak jak ja) wyskoczyło by okienko, że dobrałeś właśnie kartę.
Jeżeli dobrałeś tą kartę w poprzednim ruchu, a w następnym dzieje się ta sytuacja to fakt w tym momencie masz rację i powyżej jest opisana ta sytuacja(czyli jedna z możliwości jak mogła wyglądać moja poartia a nie musiała). Co też zrozumiałem po poście admina, ale w wyniku tego wynikło wiele wątpliwości i w szczególności paręsytuacji gdzie grając uczciwie (i nie prosząc o screnna a być proszonym o to) możesz dostać bana. :)
Nie robię sobie jaj a chce to dokładnie wyjaśnić.
Do tego jest w tej sytuacji kilka spraw naciągniętych nie do końca zgodnych z regulaminem i nie karzcie mi tego tutaj opisywać. Nie mam siły jak i pewnie admini dalej tego ciągnąć, ale wiemy, że kilka kwestii (nie koniecznie samego bana, a okresu, czasu przyznaniu, tego których TKM-ów nie powinienem grać, itd.) jest nie niejasnych.

PS. polecam nagrywać gry.

No_name
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-22, 23:05   

sanssouci napisał/a:
a zarząd nie ma podstaw do jego zdjęcia... więc też jest inny :brick:

siła (możliwość zdjęcia) a podstawy do zdjęcia to co innego.

hardstyle 

Nazwa klanu: wdw
Wysłany: 2013-04-22, 23:25   

Nie masz już dość ?niedoskonałosci sie nabawiasz :bye:

No_name
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-22, 23:27   

nie mam dość, bo nie lubię trollowania na siłę. Myśl co chcesz, ja wiem, że moje argumenty albo wypowiedzi nie były conajmniej "głupie i bezsensowne"

WarrioR 
S-A-L-U-T-U-J

Nazwa klanu: Sonsiady
Wysłany: 2013-04-22, 23:28   

Były.
Tak by spełniać potrzeby, które rynek tworzy

No_name
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-22, 23:30   

Regulamin też jest nie dopracowany, a jakoś muszę się stosować.
Nie mówię, że jest całkowicie do bani.

Ziaboleq 

Nazwa klanu: NDW
Wysłany: 2013-04-22, 23:32   

Argumenty nie były głupie bo każdy mógłby się do nich przychylić. Faktem jest, że sporo osób mimo tłumaczeń w takiej sytuacji cierpiało, a teraz miałby być kolejny precedens ? I tak mało osób gra już ten turniej przez pewne jednostki. Odpokutuj swoje, nie kłóć się i dalej graj swoje. :)

No_name
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-22, 23:37   

Odpokutuje to za mocne słowo. Raczej przeczekam ten okres i tyle.
Z góry polecam, żeby zasugerować kurnikowi jakieś raporty z gier (nawet tylko jaka karta była dawana w kolejce albo że żadna i tyle). Nie było by wtedy sytuacji niesprawiedliwych. :)
Póki tego nie ma, więc nagrywanie wydaje się być sensowne.

jazz 

Nazwa klanu: <3
Wysłany: 2013-04-22, 23:40   

Po pierwsze - jestem kobietą :x
Po drugie - masz karty na bana ? Masz. Nie jesteś w stanie udowodnić nikomu, czy schodziłeś i przyznam się sama, że ci nei wierzę, bo wielokrotnie w sytuacji kart z pików takie jak ty posiadasz miałabym dylemat co wyrzucić.
Po trzecie - nigdy nie przyszło mi do głowy prosić o screena mając więcej niż dwie możliwości, a do tego schodząc, bo to byłoby moim zdaniem chamskie, co nie znaczy, że pozwoliłabym siebie chapać. Raz w swojej karierze kurnikowej autentycznie czekałam aż zmienię kolor na jakiś jakiego nie mam i wtedy poproszę o screena, kiedy przeciwnik jawnie dobierał mnie na wszystkich kolorach, podczas gdy ja próbowałam grać cokolwiek. Ale prosiłam mając screena czystego.

Po czwarte życzę dobrej nocy i jak zwykle, pozdraiam, j .
"Niektórzy ludzie są tak durni, że gdy widzę, że są ubrani, że w miarę skoordynowany sposób idą po chodniku, że trafiają sobie jedzeniem do gęby - to jestem z nich autentycznie dumny." Żulczyk Mistrzu! <3

No_name
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-22, 23:46   

Przyzwyczaiłem się pisać do "loginu" na forum, bo nie znam wszystkich. Ale jeśli Cię to razi to sorki :>
Po 2 to już nie chodzi czy mi ktoś wierzy, czy nie(co dawałem wcześniej, tylko że nie ma dowodu (problem byłby z tym czy dać króla czy co a nie wcześniej normalne karty :P )
Teraz zaczne nagrywać partie (wiem, wiem, to takie denne, ale będzie sprawiedliwiej) i na przyszłość nie będzie problemu.

WarrioR 
S-A-L-U-T-U-J

Wysłany: 2013-04-23, 00:05   

Kicek napisał/a:

Teraz zaczne nagrywać partie (wiem, wiem, to takie denne, ale będzie sprawiedliwiej) i na przyszłość nie będzie problemu.

Prawidłowa postawa. Tylko zapoznaj się z tym tematem żeby znów nie było niespodzianek.

No_name
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-23, 00:06   

Do filmiku nie może być. bo wszystko jest oczywiste wtedy. Conajwyżej Ci wyjaśniać będę dlaczego dobierałem, bo miał ktoś 3x4.

WarrioR 
S-A-L-U-T-U-J

Wysłany: 2013-04-23, 00:08   

Mogą być jeśli nie zapoznasz się z tematem dotyczącym nagrywania :roll:

Egoist 

Nazwa klanu: Fmw
Wysłany: 2013-04-23, 07:29   

nie wiem może jeszcze śpię, niewidzę i niekumam:D prosił na swojej kolejce... Na dowodzie nie widzę dobranej karty :p

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi